PRACA

Oferta pracy: Szef kuchni wegańskiej

Opis stanowiska pracy

Fundacja działająca w zakresie promocji zdrowia z 10 letnim doświadczeniem w prowadzeniu

programu Newstart poszukuje doświadczonego kucharza kuchni wegańskiej. Do obowiązków

kandydata należeć będzie prowadzenie kuchni wegańskiej oraz szkoły zdrowego gotowania w

ramach programu Newstart prowadzonego w Osieczku 35 km na południe od Warszawy oraz

właściwa reprezentacja Fundacji i jej wartości.

Praca w większości wykonywana będzie w systemie sezonowym z możliwością stałego

zatrudnienia w miarę rozwoju programu.

Prosimy o kontakt wyłącznie osoby wykształcone w zawodzie kucharza z doświadczeniem.

Wymagania

Doświadczenie w prowadzeniu kuchni wegańskiej.

Umiejętność zarządzania zespołem.

Umiejętność prowadzenia prezentacji zdrowotnej (szkoły gotowania).

Wykształcenie gastronomiczne.

Kreatywność w zakresie wykonywanej pracy.

Uczciwość i wysoka kultura osobista.

Wytrwałość, samodyscyplina i własna motywacja w pracy.

Szukamy kandydata, który stosuje zdrowy styl życia.

Oferujemy

Pracę sezonową z możliwością przedłużenia

Wynagrodzenie: 140-190 zł / dzień (Brutto) w zależności od kwalifikacji i efektywności pracy.

Możliwość zamieszkania w mieszkaniu służbowym.

CV z ofertą pracy prosimy wysyłać pod adres: lekarz@fzz.pl, tel. 602800956

Na CV prosimy umieścić następującą informację z podpisem pod tą informacją:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia

29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. Ustaw z 2002 nr 101, poz. 926 z

późn. zm.) przez Fundację Źródła Życia (FŹŻ) z siedzibą w Mszczonowie, B-Zasłona ul. Źródlana

1, w celach rekrutacji i zatrudnienia.

FŹŻ informuje, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a

ponadto każdemu użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich

poprawiania.